Behawiorysta-Zoopsycholog
Zoopsycholog oficjalnie widnieje na liście zawodów Ministerstwa Pracy od dnia 1 lipca 2007 roku. Jest to specjalista badający relacje człowiek – zwierzę, doradza właścicielowi, jak zbudować relację ze zwierzęciem. Pomaga również usunąć lub zredukować napięcie i niepożądane zachowania zwierzęcia.
W polskim prawie certyfikacja opiera się na „Zaświadczeniu o ukończeniu kursu” spełniającego wymogi formalne określone w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1632).
Ethoplanet to placówka oświatowa (placówka kształcenia ustawicznego zgodnie z art. 168 ust. 1 i 9 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo Oświatowe (Dz. U. z 2020r. poz. 910 i 1378 wpisana do ewidencji pod numerem 1219K. RSPO 27731) działająca zgodnie z najwyższymi standardami.
Program kursu „Behawiorysta – Zoopsycholog” został opracowany w oparciu o światowe standardy pracy ze zwierzętami oraz długotrwałą praktykę kadry prowadzącej. Kurs łączy w sobie elementarną wiedzę popartą badaniami naukowymi, jak i praktyczne studium przypadków. Ponadto zapewniamy uczestnikom serię warsztatów oraz praktyk zawodowych ze zwierzętami.
Kurs „Behawiorysta-Zoopsycholog” stanowi bazę do dalszych specjalizacji i obejmuje wiedzę z zakresu etologii i ogólnej psychologii zwierząt. Dotyczy wszystkich gatunków zwierząt.
W celu zdobycia dalszych kwalifikacji w pracy z konkretnymi gatunkami, utworzyliśmy serię specjalizacji, tak, aby każdy uczestnik mógł wybrać te, które są w obszarze jego zainteresowań. Specjalizacje obejmują już serię dedykowanych warsztatów i praktyk ze zwierzętami.
Tylko kurs bazowy połączony z dowolną specjalizacją kończy się wydaniem zaświadczenia na wzór MEN i Certyfikatu Ethoplanet.
Wymagane jest zdanie wszystkich zaliczeń na każdym kursie i egzaminów: teoretycznego w postaci testu z bazowego i specjalizacji oraz napisaniu pracy dyplomowej ze studium przypadku, na co jest czas do 1 roku liczone od dnia zdania egzaminu z kursu Bazowego.
Dodatkowo trzeba przesłać scan ukończenia szkoły średniej lub studiów.
Uwaga – nie wydajemy dyplomów po samym kursie Behawiorysta-Zoopsycholog Bazowy.
Struktura kursu i specjalizacji:
I etap- Kurs bazowy- Behawiorysta-Zoopsycholog
II etap – Obowiązkowa specjalizacja, do wyboru:
- Problemy behawioralne psów.
- Problemy behawioralne kotów.
- Problemy behawioralne zwierząt egzotycznych, gryzoni, królików i ptaków.
O kursie Behawiorysta-Zoopsycholog
Kurs behawiorysty zwierzęcego przeznaczony jest dla osób chcących zostać profesjonalnymi psychologami zwierząt. Kurs profesjonalnie przygotowuje słuchaczy, w zależności od specjalizacji, do pracy z różnymi gatunkami zwierząt, w szczególności kładąc nacisk na zrozumienie ich behawioru, potrzeb i umiejętności komunikowania się z nimi.
Kurs zoopsychologa obejmuje także warsztaty praktyczne niezbędne podczas pracy. Nie zabraknie podstaw wiedzy dotyczącej anatomii i fizjologii, wpływu choroby na zachowanie, różnicowania zaburzeń behawioralnych o podłożu psychicznym i fizjologicznym.
Czym się wyróżniamy?
Tylko u nas poza blokiem teoretycznym, kursanci przechodzą cały szereg zajęć warsztatowych, treningowych, a także praktyk pod okiem doświadczonych behawiorystów. Możemy poszczycić się ogromnymi osiągnięciami zarówno w nauce, jak i w działalności praktycznej. Tylko u nas wykładają profesjonalni wykładowcy akademiccy.
Czy łatwo ukończyć nasz kurs behawiorysty zwierzęcego?
Zdecydowanie nie! Naszą misją jest promowanie profesjonalizmu i perfekcyjności. Nasi kursanci są chodzącą reklamą jakości naszych kursów. Kurs psychologa zwierzęcego prowadzony jest w formie blended learning, tak aby zmaksymalizować efektywność nauki oraz zminimalizować ewentualne koszty dojazdów. Składa się ze zjazdów weekendowych (teoretycznych i praktycznych) oraz serii materiałów w formie video prezentacji, które można odtwarzać w dowolnym momencie, a także serią praktyk pod okiem behawiorysty. Każdy blok tematyczny kończy się testem, a na koniec kursanci muszą zdać dwa egzaminy: teoretyczny i praktyczny.
Kurs zorganizowany jest na profesjonalnej platformie e-learningowej.
**************************************************************************
Kurs hybrydowy behawiorysta-zoopsycholog
Już od kilkunastu lat zoopsycholog widnieje na oficjalnej liście zawodów publikowanej przez Ministerstwo Pracy. Funkcja ta wiąże się ze specjalizacją w zakresie badania relacji pomiędzy zwierzętami a ludźmi. Profesjonalnie przygotowana osoba doradza właścicielowi w kontekście pracy z czworonogiem, a także wskazuje na sposoby redukcji niepożądanych zachowań u niego oraz redukcji napięcia. Z czasem profesja ta nabrała coraz większego znaczenia, w efekcie czego rośnie zapotrzebowanie na tego typu usługi. Dlatego w naszej placówce przygotowaliśmy specjalny kurs oparty na przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, dzięki któremu każdy słuchacz zdobywa niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia potwierdzone certyfikatami. Zdecyduj się na nasz kurs „Behawiorysta – zoopsycholog” – postaw na pracę połączoną z pasją.
Jak zostać behawiorystą?
Jeśli marzysz o wykonywaniu pracy, która będzie przynosić mnóstwo satysfakcji i opierać się na budowaniu relacji z czworonogami, a przy tym lubisz działać z ludźmi, zawód behawiorysty będzie idealnym dla Ciebie. To idealny wybór dla wszystkich osób, które wykazują się sporą empatią, są cierpliwie, mają otwartą głowę i są gotowe do nieustannego rozwoju oraz nieszablonowego myślenia. W końcu w pracy tej należy analizować indywidualne przypadki. Zoopsycholog w swoich codziennych obowiązkach poświęca sporo czasu na pracę z problemowymi zwierzętami – zestresowanym psami, które nie radzą sobie z emocjami – oraz z ich właścicielami, dla których wczucie się w sytuację czworonoga może być wyzwaniem. Dlatego też oferujemy specjalistyczny kurs, dzięki któremu słuchacz będzie wiedzieć, jak pokazać opiekunowi zwierzaka szereg skutecznych rozwiązań. Aby wiedzieć, w jaki sposób pracować zarówno z człowiekiem, jak i czworonogiem, a przy tym, jak identyfikować problemy behawioralne i ich źródło, potrzebne są odpowiednie narzędzia, wiedza oraz doświadczenie. Wszystko to oferują specjalistyczne kursy kończące się certyfikatami.
Behawiorystyka zwierząt - kurs dający niezbędną wiedzę
W naszej szkole dbamy o profesjonalne przygotowanie słuchaczy do wykonywania swojej pracy. Behawiorysta zwierzęcy pozwala na sprawną współpracę z różnymi gatunkami zwierząt – wszystko zależy od podjętej specjalizacji. To sposób na zrozumienie ich postaw oraz zachowań, a przy tym rownież potrzeb. Po takim profesjonalnym kursie behawiorysta wie także, jak odpowiednio komunikować się z czworonogiem, by potem taką cenną wiedzę przekazać jego właścicielowi. Dbamy o to, żeby przekazywać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także skupiamy się na praktycznym warsztacie, który jest niezbędny podczas pracy. Podczas kursu poznasz anatomię oraz fizjologię zwierząt, wpływ chorób na ich behawior, różnorodne zaburzenia o podłożu psychicznym oraz fizjologicznym. Wszystko po to, aby swoją pracę wykonywać w pełni świadomie i bezpiecznie. W końcu bierzemy na siebie odpowiedzialność za odpowiednią komunikację zwierzęcia z człowiekiem. Nasze zajęcia prowadzą wyłącznie wykształceni i doświadczeni praktycy, dzięki czemu są one owocne, a sposób przekazywanej wiedzy bardzo przystępny.
Kurs zoopsycholog online - rozwiązanie dla zapracowanych
Doskonale wiemy, że dziś coraz większym zainteresowaniem cieszą się zajęcia zdalne, które znacznie ułatwiają zdobywanie czy pogłębianie wiedzy. Jeśli czujesz, że zawodem dla Ciebie będzie behawiorysta zwierzęcy, kurs oferowany przez naszą szkolę to strzał w dziesiątkę. Pod okiem profesjonalistów poznasz psychologię kocią lub psią, poszerzając umiejętności, które będą niezbędne w pracy. Wszystkie osoby, które mają na głowie dużo obowiązków, zachęcamy do skorzystania z naszych kursów online, które są zdecydowanie wygodnym rozwiązaniem dostępnym dla każdego słuchacza. Wystarczy dostęp do internetu, by podjąć owocną nauk. Zostań zoopsychologiem dzięki naszemu kursowi online.
Po ukończeniu kursu:
Uczestnik potrafi:
– przeprowadzać wywiad behawioralny;
– stawiać diagnozę zaburzeń behawioralnych;
– stosować w praktyce algorytmy diagnostyczne;
– przygotowywać plan terapii behawioralnej;
– przeprowadzać obserwacje i funkcjonalną analizę zachowania;
– stosować odpowiednią suplementację zaburzeń behawioralnych;
– oceniać stan zdrowia zwierzęcia, jego dietę i zabezpieczenie potrzeb;
– przeprowadzać terapię behawioralną;
– przeprowadzać samodzielnie konsultacje;
Uczestnik wie:
– gdzie szukać informacji i jak pogłębiać swoją wiedzę;
– jak korzystać z badań naukowych;
– jak dotrzeć do rzetelnych źródeł informacji;
Uczestnik zna:
– profesjonalną terminologię stosowaną w etologii i naukach pokrewnych;
– techniki pracy ze zwierzętami
– teorię uczenia i potrafi ją zastosować w praktyce
Uczestnik otrzymuje:
– gotowe instrukcje dla klienta;
– wzory formularzy;
– materiały pomocnicze;
– materiały edukacyjne;
– pakiety prezentów na start;
– pomoc tutora przez cały okres trwania kursu oraz po zakończenia kursu w celu rozpoczęcia własnej kariery.
Behawiorysta-Zoopsycholog: kurs bazowy
Obejmuje wiedzę z zakresu etologii i ogólnej psychologii zwierząt. Dotyczy wszystkich gatunków zwierząt. W celu zdobycia dalszych kwalifikacji w pracy z konkretnymi gatunkami, utworzyliśmy serię specjalizacji, tak aby każdy uczestnik mógł wybrać te, które są w obszarze jego zainteresowań. Specjalizacje obejmują już serię warsztatów i praktyk ze zwierzętami.
Podczas Kursu zostaną omówione poniższe zagadnienia. Szczegółowy program wraz z harmonogramem Kursanci otrzymują po zapisaniu się na Kurs, tak aby znać dokładny termin konkretnych zajęć.
CZĘŚĆ I PODSTAWY ANATOMII, FIZJOLOGII I PSYCHOLOGII ZWIERZĄT
(Platforma Online)
Moduł 1 – Neuropsychologia i biologiczne podstawy zachowania się zwierząt. dr Grzegorz Juszczak
- Wstęp do fizjologii. Rytmika czynności fizjologicznych. Rola snu.
- Podstawy genetyki.
- Rozwój mózgu.
- Uczenie.
Moduł 2 – Analiza zachowania zwierząt dr Agata Kokocińska
- Wstęp do analizy zachowania. Etologia. Behawioryzm.
- Behawior. Zachowanie. Instynkt. Podstawy analizy zachowania.
- Charakterystyka analizy zachowania.
- Bodźce.
- Potrzeba. Instynkt. Popęd i konflikt popędów. Motywacja.
- Strategie przetrwania i czynności ochronne.
- Emocje. Strach, niepokój, lęk i fobia, agresja, terytorializm- biologiczne podstawy.
- Wpływ stresu na zachowanie. Stres jako stan mobilizacji całego organizmu w koncepcji Sely’ego. Pojęcie homeostazy.
- Zachowania socjalne.
- Wpływ środowiska.
- Modyfikacje zachowań.
Moduł 3 – Teoria uczenia i modyfikacji zachowań. dr Agata Kokocińska
- Teoria uczenia. Pamięć. Inteligencja. Rodzaje, procesy i mechanizmy uczenia się. Habituacja.
- Procesy uwagi.
- Modyfikacja zachowania. Warunkowanie klasyczne i instrumentalne. Kwadrat wzmocnień. Pojęcie kary i nagrody. Pozytywność i negatywność kar i nagród. Nabywanie, wygaszanie i samorzutne odnowienie, generalizacja bodźca, różnicowanie bodźców.Rytualizacja i nawyki. Wyuczona bezradność.
Moduł 4 Podstawy anatomii i fizjologii psów i kotów. lek.wet. Katarzyna Barłowska
- Układ pokarmowy.
- Układ oddechowy.
- Układ krwionośny i limfatyczny.
- Układ wydalniczy.
- Narządy zmysłów.
- Układ powłokowy.
- Biologiczne mechanizmy zachowania się zwierząt.
- Rozmnażanie – jądra i jajniki.
- Plusy i minusy kastracji.
- Zachowanie a kastracja.
- Rozród psów i kotów.
- Wady i zalety kastracji – korzyść z kastracji u suk.
- Ryzyko związane z kastracją u suk.
- Plusy kastracji samców.
- Zagrożenia związane z kastracją.
- Kiedy najbezpieczniej poddać psa/sukę kastracji.
Moduł 5 Choroby zakaźne i pasożytnicze psów i kotów. Profilaktyka weterynaryjna. lek. wet. Katarzyna Barłowska
- Przyczyny najczęstszych chorób.
- Choroby pasożytnicze.
- Profilaktyka weterynaryjna i szczepienia.
Moduł 6 Pierwsza pomoc przedmedyczna dla zwierząt towarzyszących. lek. wet. Katarzyna Barłowska
- Parametry życiowe.
- Udar cieplny.
- Oparzenia.
- Wychłodzenie.
- Zatrucia.
- Ukąszenia owadów.
- Skręt żołądka.
- Rany.
- Resuscytacja krążeniowo-oddechowa.
- Kaganiec.
- Apteczka.
- Resuscytacja małych psów i kotów.
- Resuscytacja – pokaz na fantomie.
Moduł 7. Wpływ chorób somatycznych i bólu na zachowanie zwierząt. lek.wet. Martyna Woszczyło
- Ból i stres.
- Wpływ zaburzeń hormonalnych na terapię behawioralną.
- Inne zaburzenia hormonalne.
Moduł 8. Etogram psa. dr Agata Kokocińska
- Wstęp. Wpływ człowieka na zachowanie psa. Komunikacja człowiek-pies.
- Kanały komunikacyjne. Węch.
- Kanały komunikacyjne. Wzrok.
- Komunikacja wizualna.
- Kanały komunikacyjne. Słuch. Komunikacja dźwiękowa.
- Sygnały uspokajające/stresowe. Sygnały uspokajające/stresowe. Podstawowe informacje wg. uproszczonej nomenklatury.
- Zachowania dominacyjne.
- Etapy rozwoju psiego umysłu.
- Wpływ człowieka na kompetencje socjalne psów.
- Czym jest komunikacja?
- Wzmacnianie.
- Relacje.
- Etogram.
Moduł 9. Etogram kota. dr Agata Kokocińska
- Kanały komunikacyjne.
- Znakowanie terytorium.
- Komunikacja kotów.
- Kot- zwierzę socjalne czy prowadzące samotniczy tryb życia?
- Etapy rozwoju kociego umysłu.
- Zachowania łowieckie.
Moduł 10. Temperament a osobowość. dr Agata Kokocińska
Moduł 11. Problemy behawioralne psów i kotów dr Agata Kokocińska, lek.wet. Martyna Woszczyło
- Narzędzia diagnostyczne.
- Zaburzenia lękowe u psów.
- Zaburzenia lękowe u kotów.
- Problemy separacyjne psów i kotów.
- Reaktywność – przyczyny, diagnostyka, programy terapeutyczne.
- Depresja.
- CCD
- FCD
Moduł 12. Socjalizacja szczeniąt i kociąt. dr Agata Kokocińska, lek.wet. Martyną Woszczyło
- Czym jest socjalizacja?
- Socjalizacja szczeniąt.
- Socjalizacja kociąt.
Moduł 13. Podstawy dietetyki
- Podstawy dietetyki.
- Wpływ diety na zachowanie zwierząt.
- Jak czytać etykiety karm?
Moduł 14. Feromonoterapia i zoofarmakognozja
Moduł 15. Metody awersyjne w szkoleniu zwierząt. lek.wet.Martyna Woszczyło, dr Agata Kokocińska, Małgorzata Rokicka, Piotr Kleszczyński
Moduł 16. Rozród psów
Moduł 17. Trening ze szczeniakiem
CZĘŚĆ II ANALIZA ZACHOWANIA I WSTĘP DO DIAGNOSTYKI ZABURZEŃ BEHAWIORALNYCH
(zajęcia stacjonarne)
- Neuropsychologia i biologiczne mechanizmy zachowania się zwierząt. Budowa układu nerwowego. dr Paweł Boguszewski.
- Obiektywne techniki analizy zachowania – metody badawcze. Zapoznanie z podstawowymi testami behawioralnymi, systemami VideoTracking oraz sprzętem telemetrycznym. dr Paweł Boguszewski.
- Wpływ choroby na zachowanie. Schematy postępowania oraz schematy różnicujące zaburzenia zachowania i choroby. Pojęcie bólu. lek.wet. Martyna Woszczyło
- Zaburzenia behawioralne zwierząt. lek.wet. Martyna Woszczyło
- Podstawowe techniki pracy ze zwierzętami z zaburzeniami zachowania. dr Agata Kokocińska, lek.wet. Martyna Woszczyło
CZĘŚĆ III RELACJA CZŁOWIEK ZWIERZĘ I PRACA BEHAWIORYSTY
(Webinary online – w czasie rzeczywistym)
- Dobrostan zwierząt. prof. Tadeusz Kaleta
- Relacje człowiek-zwierzę. prof. Tadeusz Kaleta.
- Domestykacja. Kinga Stępniak
- Podstawy prawne dotyczące dobrostanu zwierząt. Podstawy prawne utrzymania psa i kota. Mateusz Moryto
- Podstawy psychologii człowieka. Rozwój inteligencji emocjonalnej i nauka dialogu. Rozwój osobisty. dr Agata Kokocińska, Małgorzata Rokicka
- Zaburzenia behawioralne zwierząt (gryzonie, króliki, papugi, konie). lek.wet. Martyna Woszczyło, dr Agata Kokocińska, Małgorzata Rokicka, lek.wet. Ines Daszkowska, Magdalena Nowaczyk, Mikołaj Zybała
- Praca ze zwierzętami nieudomowionymi. Mikołaj Zybała
- Podstawy farmakoterapii i suplementacji zaburzeń behawioralnych. lek.wet. Martyna Woszczyło, lek.wet. Jolanta Łapińska
- Podstawy marketingu w pet-biznesie. Katarzyna Fagasińska
CZĘŚĆ IV PRAKTYCZNA ANALIZA ZACHOWANIA ZWIERZĄT. TRENINGI REHABILITACYJNE.
(warsztaty praktyczne – Lawendowe Rancho Ethoplanet)
- Podstawy treningu. dr Agata Kokocińska
- Analiza zachowania zwierząt- analiza funkcjonalna zachowania. dr Agata Kokocińska
- Proces terapeutyczny – standardy, monitoring postępów, programy terapeutyczne. (na przykładzie studium przypadku) lek.wet. Martyna Woszczyło, dr Agata Kokocińska
- Pierwsza pomoc przedmedyczna dla zwierząt towarzyszących i dzikich. lek.wet.Katarzyna Barłowska
- Praca jako Petsitter.
- Warsztat OP- odwrażliwianie z przeciwwarunkowaniem. dr Agata Kokocińska
- Praca z klientem. (na przykładzie studium przypadku) dr Agata Kokocińska, lek.wet. Martyna Woszczyło
Szczegółowe metody diagnostyczne, techniki pracy i seria zajęć warsztatowych i praktycznych dotyczą wybranej specjalizacji, którą można zakupić w osobnych profilach, klikając w poniższe linki:
- Problemy behawioralne psów.
- Problemy behawioralne kotów.
- Problemy behawioralne zwierząt egzotycznych, gryzoni, królików i ptaków.
Przy wyborze kilku specjalizacji przewidujemy zniżki, ustalane indywidualnie!
Specjalizacje II stopnia:
- Zaawansowane metody terapii zaburzeń zachowania psów
- Zaawansowane metody terapii zaburzeń zachowania kotów
Kurs prowadzony jest metodą blended learning. Łączy w sobie materiały w strefie e-learningowej dostępne w panelu Kursanta 24/7, zajęcia warsztatowe i zajęcia praktyczne. W strefie znajdują się moduły i lekcje w formie video prezentacji, materiały dydaktyczne do pobrania, w tym praktyczne instrukcje.
Ponadto kurs składa się dodatkowo z 3 zjazdów w formie webinarów w czasie rzeczywistym, gdzie wszyscy uczestnicy mogą zadawać pytania i rozwiać swoje wątpliwości, a także 2 zjazdów stacjonarnych.
Terminy zjazdów Edycja 7/2024
Zjazd 1 5-6.10.2024 – zajęcia stacjonarne
CKA Mrówka – https://www.cka-mrowka.pl/pl/kontakt
Warszawa 02-971, ul. Przekorna 33 (czytaj szczegóły)
Zjazd 2 12-13.10.2024 – webinar live, w czasie rzeczywistym
Zjazd 3 26-27.10.2024 – zajęcia stacjonarne – Lawendowe Rancho Ethoplanet
(jeszcze do potwierdzenia)
Zjazd 4 16-17.11.2024 – webinar live, w czasie rzeczywistym
Zjazd 5 23-24.11.2024 – webinar live, w czasie rzeczywistym
Godziny zajęć stacjonarnych: 10:00- 17:00
(z wyjątkami, szczegóły będą podawane w zaproszeniach na zjazd)
21.12.2024 – egzamin online, godz. 11:00
*****************************************************
Dodatkowo, przed wydaniem dyplomu Ethoplanet i zaświadczenia MEN, jest do napisania praca dyplomowa ze studium przypadku.
Przypominamy:
Tylko kurs bazowy połączony z dowolną specjalizacją kończy się wydaniem zaświadczenia na wzór MEN i Certyfikatu Ethoplanet.
Wymagane jest zdanie wszystkich zaliczeń na każdym kursie i egzaminów: teoretycznego w postaci testu z bazowego i specjalizacji oraz napisaniu pracy dyplomowej ze studium przypadku, na co jest czas do 1 roku liczone od dnia zdania egzaminu z kursu Bazowego.
Uwaga – nie wydajemy dyplomów po samym kursie Behawiorysta-Zoopsycholog Bazowy.
Zobacz kalendarz
Prowadzący kurs
Ogrom wiedzy i doświadczenia. Pełen profesjonalizm i otwartość na kursanta. Każdy kurs i seminarium to nie tylko zdobywanie wiedzy ale także możliwość poznania pasjonatów i spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze. Polecam serdecznie ❤️ Agata Lewandowska
Polecam - profesjonalni, zaangażowani wykładowcy, wiedza przekazana w ciekawy sposób, wspaniałe podejście do zwierząt. Na pewno nie poprzestanę na jednym kursie Gabriela Pe
Jestem bardzo zadowolona z kurs. Pod względem merytorycznym jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Do tego uważam ze cena za taka ilość materiału i ludzi którzy nad tym pracują jest jak najbardziej Ok, zobaczcie teraz kurs dwudniowy prowadzony przez jedna osobę potrafi kosztować np 2tysiace i nie wiele z niego wniesienie wiec warto zapłacić za jakość. Zespół bardzo pomocny. Doradzają w prywatnych problemach z psami, dodatkowo przez to ze dołączyłam do grupy już po pierwszym teście, został zorganizowany dla mnie (tylko jednej osoby) dodatkowy termin by nadrobić zaliczenie. No i zgadzam się w 100% z podejściem do pozytywnych metod trenowania. Jesteście super. I zapisałam się na dwa kolejne kursy Zuzanna Pawelska
Ethoplanet to Zespół ludzi z ogromną wiedzą i jeszcze większą miłością do zwierząt. Uczą mądrze, pokazują bardzo szeroki aspekt, nie mówią nie bo nie, ale zawsze podpierają się badaniami. Serdecznie polecam! Aneta Dul
Inspirujące i profesjonalne kursy, warsztaty i szkolenia! No i oczywiście cały zespół jest pełen pasji i dobrej energii! Polecam z całego serca Klaudia Brukszo
Polecam!!!! Profesjonalne kursy, Profesjonalni wykładowcy! wszystko na wysokim poziomie! Wiedza przekazywana w interesujący sposób, dodatkowo materiały z każdych wykładów dla przyswojenia wiedzy! Zachęcające zniżki na kolejne kursy! Wszystko w jednym miejscu! Eliza Kaczmarek
Świetna kadra ze specjalistami również z zagranicy, dużo wiedzy teoretycznej i przede wszystkim praktycznej. Bardzo polecam! Paulina Jankowska
Profesjonalna kadra z całego świata 😊 Świetne przygotowane i wartościowe materiały, organizacja na 6! Mnóstwo fajnych gratisów i atrakcje zniżki na inne szkolenia oraz warsztaty. Trzy certyfikaty z jednego kursu!!! Konkurencyjna cena dzięki której mogłam spełnić swoje marzenie o byciu zoopsychologiem 🙂 i przede wszystkim bezcenna, aktualna, potwierdza badaniami naukowymi WIEDZA nt. psów i kotów 😍 POLECAM! Iwona Szoda
Bardzo profesjonalne szkolenia i doskonali wykladowcy. Agnieszka Kowaliw
Ogromna wiedza prowadzących, a ponadto wielkie zaangażowanie Kierowniczki Agaty Kokocińskiej w ulepszanie i rozszerzanie programu kursu - okazuje się, że będzie jeszcze bardziej różnorodny niż się spodziewałam Agata Kruk
UWAGA
Komisja ds. Studiów Wyższych Lekarzy Weterynarii, Kształcenia Ustawicznego i Specjalizacji
Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej, przyznała szkoleniu 20 punktów edukacyjnych.
Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z BUR – https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl
BUR: Usługa numer 2023/01/22/126848/1667248
Infolinia czynna w dni robocze w godzinach 08:30-16:30
801 332 202
22 574 07 07
info_uslugirozwojowe@parp.gov.pl
W celu rozłożenia płatności na raty lub pomocy w uzyskaniu dofinansowania z BUR prosimy o kontakt mailowy na: kontakt@ethoplanet.com
W przypadku jednoczesnego zakupu min. 3 kursów dodatkowe rabaty, np.:
1.Kursu Behawiorysta-Zoopsycholog
2.Specjalizacja I stopnia
3.Specjalizacja II stopnia
W celu rozłożenia płatności na raty prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@ethoplanet.com
Dla Pracowników fundacji i schronisk dla bezdomnych zwierząt 20% zniżki od ceny STANDARD
lub 10% zniżki od aktualnej ceny promocyjnej – wybieramy wariant korzystniejszy.
Wymagane dostarczenie scanu aktualnego zaświadczenia, że jest się czynnym Pracownikiem/Wolontariuszem.
Cena obejmuje:
- 200 godzin (lekcyjnych) zajęć podczas zjazdów weekendowych w formie stacjonarnej, webinarów w czasie rzeczywistym oraz materiałów do opracowania własnego;
- dostęp 24/7 do profesjonalnej strefy e-learningowej (możliwość przedłużenia dostępu do strefy – koszt 200zł/ miesiąc)
- wszystkie webinary są nagrywane i osadzane w strefie kursu po ich zakończeniu z możliwością wielokrotnego odtwarzania
UWAGA – nie nagrywamy zjazdów stacjonarnych - materiały szkoleniowe do pobrania
- zaliczenia i egzamin (pierwsze podejście w terminie wskazanym w harmonogramie, inne odpłatnie)
- formularze behawiorysty, instrukcje, kwestionariusze wywiadu
- teczka behawiorysty „Ethoplanet”
- opiekę tutora podczas trwania całego kursu
- Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla Zwierząt Towarzyszących
(osobny certyfikat Ethoplanet) - Kurs: Podstawy Pet-biznesu (osobny certyfikat Ethoplanet)
- przerwy kawowe i lunch wegański podczas zjazdów stacjonarnych
- dostęp do rozbudowanej strefy e-learninowej (do końca trwania specjalizacji)
- pakiet prezentów od sponsorów podczas zjazdów stacjonarnych
- 10h praktyk na naszym ranczo pod okiem doświadczonych trenerów i zoopsychologów
Cena nie obejmuje:
- zajęć podczas specjalizacji (każdy uczestnik wybiera sobie dowolną specjalizację, której ukończenie jest obowiązkowe w celu otrzymania certyfikatu ukończenia kursu Bazowego). Szczegóły dotyczące cen poszczególnych specjalizacji oraz dat dostępne są w osobnych zakładkach.
- Certyfikatu Ethoplanet i Zaświadczenia MEN, które to Uczestnik otrzymuje dopiero po ukończeniu kursu bazowego wraz z obowiązkową specjalizacją, czyli po zdaniu obu egzaminów teoretycznych w postaci testu online: z programu bazowego i z programu specjalizacji oraz napisaniu pracy dyplomowej ze studium przypadku, jej pozytywnej ocenie, na co jest czas do 1 roku liczone od dnia zdania egzaminu z kursu Bazowego.
- zapisując się na kurs należ przesłać scan/kopię świadectwa ukończenia szkoły średniej lub uczelni wyższej.
- w razie nieuzbierania minimalnej liczby osób na daną specjalizację uruchamiamy indywidualny tok nauczania dla danej specjalizacji dla osób zainteresowanych daną specjalizacją lub można przesunąć swój udział na kolejną edycję.
Pierwsze podejście do egzaminu teoretycznego kursu w terminie wyznaczonym w harmonogramie jest wliczone w cenę.
Każde kolejne podejście w innym terminie jest płatne 200zł/egzamin.
EGZAMIN – to studium przypadku, na którego opisanie Uczestnik ma czas 12 miesięcy, czyli do końca kolejnego roku po ukończeniu kursu.
*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w terminarzu zajęć z przyczyn losowych np. choroba prelegenta.
Miejsce zjazdów stacjonarnych
Lawendowe Rancho Ethoplanet
08-445 Czarnowiec, Czarnowiec 28, gmina Osieck,
https://goo.gl/maps/hKz3w49STUdNuVJz7
Polecamy nocleg w Hotelu pod Sosnami – 4 km od miejsca szkoleń w Czarnowcu – powołuj się na Ethoplanet
08-445 Osieck, ul. Warszawska 68
tel. 25 685 70 14
https://noclegi.pl/hotel-pod-sosnami**-osieck
https://e-turysta.pl/hotel-pod-sosnami-osieck-117582.html
Dojazd z Warszawy, z dworca PKP Warszawa Śródmieście pociągiem do Otwocka (ok. 35 min).
Dalej autobusem linii Wołoszka do Osiecka (ok.25 min.) – w Osiecku są 2 przystanki, wysiadka na przystanku w Rynku. Dla niezmotoryzowanych zapewniamy dowóz na zajęcia z hotelu pod Sosnami.
Prosimy tylko wcześniej nas powiadomić o takim zamiarze na adres kontakt@ethoplanet.com
Miejsce awaryjne
CKA Mrówka – https://www.cka-mrowka.pl/pl/kontakt
Warszawa 02-971, ul. Przekorna 33
Dojazd komunikacją miejską z:
Wilanów – autobus 742
Dworzec Centralny – autobus 519
Metro wilanowska 217, N50
Konstancin- Jeziorna – autobus 742, 710, 200
Góra Kalwaria 742
Ostatnio na instagramie
instagram.com/ethoplanetFacebook
fb.com/ethoplanet.centrum