Konsultacje behawioralne

Masz problem z zachowaniem swojego pupila? Zapraszamy do kontaktu z behawiorystą Ethoplanet.

Konsultacja ma na celu zdiagnozowanie problemu, ustalenie działań terapeutycznych, założenie kartoteki zwierzęcia, opis problemu oraz przeprowadzenie terapii. Każde zwierzę ma zakładaną swoją kartę, w której zamieszczony jest szczegółowy przebieg procesu terapeutycznego, wraz z monitoringiem oceny postępów terapii. Behawiorysta dobiera odpowiedni zestaw ćwiczeń i innych działań terapeutycznych, ewentualnie wraz z lekarzem weterynarii dobierają odpowiednie leki wspomagające terapię. Całość terapii wspomaga także dietetyk i zoofizjoterapeuta.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim profesjonalne i holistyczne podejście. Zajmujemy się Twoim zwierzęciem kompleksowo! Ponadto w naukowy sposób monitorujemy postępy terapii. Dzięki naszym szczegółowym kwestionariuszom dokładnie określamy, które elementy terapii są mocną stroną, a które należy poprawić.

Gwarantujemy poprawę!

Koszt konsultacji:
200zł*- pierwsza wizyta obejmująca spotkanie z behawiorystą i ustalenie działań terapeutycznych (programu terapii), a także założenie kartoteki psa wraz ze szczegółowym opisem i diagnozą. Czas trwania konsultacji 2-3 godziny. W większości przypadków ta jedna wizyta wystarczy. Konsultacje telefoniczne i mailowe są już wliczone w cenę pierwszej konsultacji (do 3 miesięcy).

100zł* – kolejne spotkania obejmujące dobór i naukę podstawowych ćwiczeń i technik terapeutycznych. Czas trwania 1-1,5 godziny. Jeżeli terapia będzie musiała zostać przedłużona (więcej niż 3 spotkania)- cena zostaje obniżona do 80zł/godzinę za każde następne spotkanie.

Gatunki, którymi się zajmujemy: psy, koty, króliki, gryzonie, zwierzęta gospodarskie

*na terenie gminy Piaseczno i Konstancina Jeziorny dojazd gratis. Do pozostałych miejsc w zależności od odległości będzie doliczona opłata za dojazd, ustalona przed wizytą.

 

W związku z epidemią koronawirusa (COVID-19) uruchomiliśmy możliwość konsultacji online.

Koszt konsultacji online to 150zł

Czas trwania: w zależności od przypadku, ok 2h.

 

Prowadząca konsultacje: dr Agata Kokocińska-Kusiak,

W celu umówienia prywatnej konsultacji zapraszamy do kontaktu:

e-mail: akokocinska@ethoplanet.com

tel.: 515-314-476

 

Zespół Ethoplanet na bieżąco śledzi sytuację epidemiologiczną w Polsce. W związku z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2 i potwierdzonymi w Polsce przypadkami zachorowań, wdrożyliśmy program prewencyjny ochrony przed zakażeniem.

1. Przed wejściami do budynków rozłożone zostały maty dezynfekcyjne, a wszystkie powierzchnie są myte środkami odkażającymi (vircon, rapicid)

2. Wywieszone zostały instrukcje dotyczące skutecznego mycia rąk oraz dodatkowo przygotowaliśmy środki do dezynfekcji rąk na bazie 70% alkoholu.

3. Zajęcia będą się odbywać tylko w małych grupach, a część teoretycznych zajęć zostanie przygotowana w formie on-line.

4. Jesteśmy wyposażeni w bezdotykowe termometry, aby bezpiecznie sprawdzić temperaturę uczestników zajęć.

5. Jeśli ze względów epidemiologicznych zajęcia nie będą mogły się odbyć, zostaną przesunięte na późniejszy, odpowiadający uczestnikom termin, o czym każdy uczestnik zostanie bezzwłocznie poinformowany mailowo i telefonicznie.

6. Zostaną tez wprowadzone zmiany w formie prowadzenia zajęć tak, aby były bezpieczne. Wirus SARS-CoV-2 należy do wirusów lipofilnych i jest podatny na działanie wszystkich rozpuszczalników lipidów (detergentów), co w praktyce oznacza, że mycie rąk (przynajmniej 20 s) mydłem lub żelami antybakteryjnymi oraz powstrzymywanie się od dotykania okolicy twarzy skutecznie chronią się przed zakażeniem. Dezynfekcji powinny być poddawane również sprzęty które często dotykamy (telefony komórkowe). Wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową, dlatego ważne jest aby podczas kaszlu lub kichania zasłaniać usta i nos.