Sieć hoteli dla zwierząt

TytułOpis
Hotel doc4dogs

Ewa Adamkiewicz, zoopsycholog, etolog, trener psów
Hotel doc4dogs, Wiązowna, ul. Klonowa 16b

Hotel Frogowo Katarzyna Karwowska, zoopsycholog, ewaluator psów agresywnych,
Hotel Frogowo, psy agresywne.
Żabi Róg, +48 721 180 200
Hotel Ethoplanet Agata Kokocińska-Kusiak, etolog, zoopsycholog, trener zwierząt
Hotel Ethoplanet, gryzonie, króliki, psy, psy z problemami behawioralnymi w tym lękliwe i nadpobudliwe; obecnie tylko małe, średnie i duże do 25kg psy tolerujące obecność innych psów. Możliwość prowadzenia terapii podczas opieki.
Piaseczno, 515 314 476
DogBisia

Magdalena Żelazowska, instruktor i trener psów, zoopsycholog
DogBisia- pod patronatem Ethoplanet, psy.
Wyszków, +48 513 900 333

Zespół Ethoplanet na bieżąco śledzi sytuację epidemiologiczną w Polsce. W związku z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2 i potwierdzonymi w Polsce przypadkami zachorowań, wdrożyliśmy program prewencyjny ochrony przed zakażeniem.

1. Przed wejściami do budynków rozłożone zostały maty dezynfekcyjne, a wszystkie powierzchnie są myte środkami odkażającymi (vircon, rapicid)

2. Wywieszone zostały instrukcje dotyczące skutecznego mycia rąk oraz dodatkowo przygotowaliśmy środki do dezynfekcji rąk na bazie 70% alkoholu.

3. Zajęcia będą się odbywać tylko w małych grupach, a część teoretycznych zajęć zostanie przygotowana w formie on-line.

4. Jesteśmy wyposażeni w bezdotykowe termometry, aby bezpiecznie sprawdzić temperaturę uczestników zajęć.

5. Jeśli ze względów epidemiologicznych zajęcia nie będą mogły się odbyć, zostaną przesunięte na późniejszy, odpowiadający uczestnikom termin, o czym każdy uczestnik zostanie bezzwłocznie poinformowany mailowo i telefonicznie.

6. Zostaną tez wprowadzone zmiany w formie prowadzenia zajęć tak, aby były bezpieczne. Wirus SARS-CoV-2 należy do wirusów lipofilnych i jest podatny na działanie wszystkich rozpuszczalników lipidów (detergentów), co w praktyce oznacza, że mycie rąk (przynajmniej 20 s) mydłem lub żelami antybakteryjnymi oraz powstrzymywanie się od dotykania okolicy twarzy skutecznie chronią się przed zakażeniem. Dezynfekcji powinny być poddawane również sprzęty które często dotykamy (telefony komórkowe). Wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową, dlatego ważne jest aby podczas kaszlu lub kichania zasłaniać usta i nos.