Wprowadzenie do Galen Myotherapy/ Introduction to Galen Myotherapy

Przewlekły ból mięśni u psów jest jednym z najsłabiej rozumianych aspektów medycyny weterynaryjnej i może dotykać każdej grupy wiekowej (włącznie ze szczeniętami). Diagnostyka takich dolegliwości jest niezwykle trudna bez specjalistycznej wiedzy – często zachowania wskazujące na rozwój choroby z pozoru wydają się być kompletnie niezwiązane ze stanem zdrowia.
O problemach bólu psów, ich terapii opowie Państwu ekspertka, pionierka oraz liderka na polu Canine Myotherapy, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i na świecie, założycielka Galen Therapy Centre – Julia Robertson.
W ramach tego szkolenia poznamy jak drobne zmiany w otoczeniu i trybie życia naszego psa mogą polepszyć jego komfort, zdrowie i ruchliwość. Postaramy się również nauczyć zrozumienia
i rozpoznawania kluczowych fizjologicznych i psychologicznych objawów przewlekłego bólu mięśni.

W ramach warsztatów omówione zostaną zagadnienia:

  • Czym jest Galen Myotherapy i jak pomaga psom z przewlekłym bólem mięśni.
  • Ocena fizjologiczna psów z przewlekłymi dolegliwościami układu mięśniowo-szkieletowego.
  • Ocena psychologiczna psów z przewlekłymi dolegliwościami układu mięśniowo-szkieletowego
  • Dlaczego przewlekły ból mięśni jest tak powszechny?
  • Co możemy zrobić dla naszych psów?
  • Jak możemy zmienić podejście i nawyki?

 

Ponadto kursanci będą mogli obserwować terapeutę przy pracy i wziąć udział w praktycznej ocenie psów uczestniczących w spotkaniu.

 

Prowadząca: Julia Robertson

Cena z psem: 900zł

Cena bez psa: 600zł

W cenie kursu:
-Tłumaczenie konsekutywne
-Przerwy kawowe
-Lunch

Uczestnicy kursu „Behawiorysta – Zoopsycholog” Ethoplanet – 20% zniżki na kurs Wprowadzenie do Galen Myotherapy!

Miejsce: CKA Mrówka
Miejsce: Centrum Konferencyjno-Apartamentowe “Mrówka”, Warszawa
Przekorna 33, 02-971 Warszawa

Data:

Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.

Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.