Wprowadzenie do Galen Myotherapy/ Introduction to Galen Myotherapy

Przewlekły ból mięśni u psów jest jednym z najsłabiej rozumianych aspektów medycyny weterynaryjnej i może dotykać każdej grupy wiekowej (włącznie ze szczeniętami). Diagnostyka takich dolegliwości jest niezwykle trudna bez specjalistycznej wiedzy – często zachowania wskazujące na rozwój choroby z pozoru wydają się być kompletnie niezwiązane ze stanem zdrowia.
O problemach bólu psów, ich terapii opowie Państwu ekspertka, pionierka oraz liderka na polu Canine Myotherapy, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i na świecie, założycielka Galen Therapy Centre – Julia Robertson.
W ramach tego szkolenia poznamy jak drobne zmiany w otoczeniu i trybie życia naszego psa mogą polepszyć jego komfort, zdrowie i ruchliwość. Postaramy się również nauczyć zrozumienia
i rozpoznawania kluczowych fizjologicznych i psychologicznych objawów przewlekłego bólu mięśni.

W ramach warsztatów omówione zostaną zagadnienia:

  • Czym jest Galen Myotherapy i jak pomaga psom z przewlekłym bólem mięśni.
  • Ocena fizjologiczna psów z przewlekłymi dolegliwościami układu mięśniowo-szkieletowego.
  • Ocena psychologiczna psów z przewlekłymi dolegliwościami układu mięśniowo-szkieletowego
  • Dlaczego przewlekły ból mięśni jest tak powszechny?
  • Co możemy zrobić dla naszych psów?
  • Jak możemy zmienić podejście i nawyki?

 

Ponadto kursanci będą mogli obserwować terapeutę przy pracy i wziąć udział w praktycznej ocenie psów uczestniczących w spotkaniu.

 

Prowadząca: Julia Robertson

Cena z psem: 900zł

Cena bez psa: 600zł

W cenie kursu:
-Tłumaczenie konsekutywne
-Przerwy kawowe
-Lunch

Uczestnicy kursu „Behawiorysta – Zoopsycholog” Ethoplanet – 20% zniżki na kurs Wprowadzenie do Galen Myotherapy!

Miejsce: CKA Mrówka
Miejsce: Centrum Konferencyjno-Apartamentowe “Mrówka”, Warszawa
Przekorna 33, 02-971 Warszawa

Data:

Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.

Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.

Zespół Ethoplanet na bieżąco śledzi sytuację epidemiologiczną w Polsce. W związku z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2 i potwierdzonymi w Polsce przypadkami zachorowań, wdrożyliśmy program prewencyjny ochrony przed zakażeniem.

1. Przed wejściami do budynków rozłożone zostały maty dezynfekcyjne, a wszystkie powierzchnie są myte środkami odkażającymi (vircon, rapicid)

2. Wywieszone zostały instrukcje dotyczące skutecznego mycia rąk oraz dodatkowo przygotowaliśmy środki do dezynfekcji rąk na bazie 70% alkoholu.

3. Zajęcia będą się odbywać tylko w małych grupach, a część teoretycznych zajęć zostanie przygotowana w formie on-line.

4. Jesteśmy wyposażeni w bezdotykowe termometry, aby bezpiecznie sprawdzić temperaturę uczestników zajęć.

5. Jeśli ze względów epidemiologicznych zajęcia nie będą mogły się odbyć, zostaną przesunięte na późniejszy, odpowiadający uczestnikom termin, o czym każdy uczestnik zostanie bezzwłocznie poinformowany mailowo i telefonicznie.

6. Zostaną tez wprowadzone zmiany w formie prowadzenia zajęć tak, aby były bezpieczne. Wirus SARS-CoV-2 należy do wirusów lipofilnych i jest podatny na działanie wszystkich rozpuszczalników lipidów (detergentów), co w praktyce oznacza, że mycie rąk (przynajmniej 20 s) mydłem lub żelami antybakteryjnymi oraz powstrzymywanie się od dotykania okolicy twarzy skutecznie chronią się przed zakażeniem. Dezynfekcji powinny być poddawane również sprzęty które często dotykamy (telefony komórkowe). Wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową, dlatego ważne jest aby podczas kaszlu lub kichania zasłaniać usta i nos.