Strach i lęk przed hałasem- przygotowanie psa do trudnych sytuacji

Nadwrażliwość na dźwięki jest bardzo częsta u psów, między innymi przez ich bardzo wrażliwy słuch. Psy z natury lękliwe, wrażliwe mogą mieć jeszcze większa trudność z akceptacją głośnych dźwięków. Dlatego okres sylwestrowy jest dla nich największa męką. Nie zapominajmy jednak ze w ciągu roku także tego typu dźwięki się pojawiają i nasz pies może spanikować. Ponadto zaczynamy przygotowywać nasze psy do sylwestrowej nocy zazwyczaj na kilka dni przed, a to zdecydowanie zbyt późno.
Szkolenie ma na celu przygotowanie psów nie tylko do sylwestrowej nocy, ale poprawić jego jakość życia codziennego.
Terapia fobii nie jest to proces krótkotrwały. Dlatego kurs ten zaplanowany jest na rok. Pozbądź się fobii dźwiękowej raz na zawsze!
Termin: 
godz. 18.00-19.30
25-26.04 teoria
16-17.05 teoria
26-27.09 warsztaty praktyczne
3.10-4.10 warsztaty praktyczne
21.11-22.11 warsztaty praktyczne
30.11 – 1.12 warsztaty praktyczne
5.12-6.12 warsztaty praktyczne
Cena: 350zł

Miejsce: CKA Mrówka

Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.

Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.

Aktualne kursy

 
Zapisy otwarte Behawiorysta papug
 
Zapisy otwarte Trener psów
 
Zapisy otwarte Dietetyk zwierzęcy
 
Zapisy otwarte Instruktor Alpakoterapii
 
Zapisy otwarte Trening Medyczny Psów
 
Zapisy otwarte Instruktor Szkolenia Psów

W związku z epidemią koronawirusa COVID-19 - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów online! #zostanwdomu

Zobacz kursy online