Seminarium z Barbarą Heidenreich

Dzień 1
28.09.2019

Trening i zachowanie papug

Opis kursu:

Trening oparty na wzmocnieniach pozytywnych jest umiejętnością, której opiekunowie mogą używać do stymulowania i modyfikowania wielu zachowań papug. W połączeniu z uważną obserwacją języka ciała ptaka, trening, może być potężnym narzędziem w kształtowaniu przyjacielskich i skorych do zabawy papug. Zasady treningu opartego na technikach wzmocnień pozytywnych zostanie omówiona podczas wykładów, pokazów wideo i demonstracji szkolenia papug na żywo. Przedstawione zostaną również wady stosowania technik opartych na metodach awersyjnych, które były tradycyjnie używane do tresury. Na warsztatach zostanie także poruszony temat rozwiązania najczęstszych problemów z zachowaniem papug, takich jak wokalizacja w celu przyciągnięcia uwagi, agresywne zachowanie i problemy związane z gospodarką hormonów rozrodczych. Dowiedz się, jak zbudować relację opartą na zaufaniu, używając technik treningowych opartych na wzmocnieniach pozytywnych. W rezultacie możesz wypracować wraz ze swoją papugą głęboką relację i zyskać jeszcze lepszego kompana skorego do nauki, zabawy i wolnego od zachowań niepożądanych. Dowiedz się, jak szkolić papugę za pomocą wykładów, filmów i pokazów na żywo. Możesz spodziewać się pouczającego, inspirującego i zabawnego dnia nauki.

Data: 28.09.2019

Dzień 2
29.09.2019

Wyzwania w treningu zwierząt egzotycznych.

Jak radzić sobie z problemami w zachowaniu zwierząt egzotycznych? 

 

Opis kursu:

Problemy związane z zachowaniem egzotycznych zwierząt mogą objawiać się przez skrajne reakcje strachu, agresywne zachowanie, niepożądane zachowania, takie jak plucie, uderzanie w drzwi i stereotypie. Rozwiązywanie problemów związanych z niepożądanymi zachowaniami jest zazwyczaj dokonywane według podobnych zasad niezależnie od gatunku. W praktyce jednak osiągnięcie sukcesów w pracy z egzotycznymi zwierzętami wymaga wzięcia pod uwagę wielu dodatkowych czynników. Może to obejmować etologię gatunku, warunki pracy m.in. wolny lub chroniony kontakt, projekt wybiegu, wielu członków zespołu, umiejętności szkoleniowe i wiele innych. Podczas seminarium przyjrzymy się unikalnym wyzwaniom związanymi z pracą z egzotycznymi zwierzętami i sposobom radzenia sobie z niepożądanymi zachowaniami. Warsztaty obejmują analizę nagrań , a także pokazy szkoleń na żywo, które ilustrują proste rozwiązania, a także kreatywne wyzwania związane z zachowaniami egzotycznych zwierząt.

Data: 29.09.2019

Barbara Heidenreich

Barbara jest konsultantką ds. szkolenia i zachowania zwierząt specjalizującą się w treningu ptaków, zwierząt egzotycznych i zwierząt trzymanych w ogrodach zoologicznych. Prowadzi wykłady i konsultacje na całym świecie, współpracuje z ogrodami zoologicznymi, uniwersytetami, weterynarzami, właścicielami zwierząt domowych i placówkami ochrony przyrody. Współpracowała z ponad 80 placówkami w 25 krajach. Jest adiunktką na uniwersytecie A & M w Texasie na wydziale Weterynarii i Nauk Biologicznych. Wydała siedem płyt DVD, napisała dwie książki, a także przyczyniła się do powstania dwóch podręczników weterynaryjnych. Prowadzi internetowy program edukacyjny dla pasjonatów treningu na stronie www.AnimalTrainingFundamentals.com. Barbara regularnie szkoli weterynarzy, a znaczna część jej pracy koncentruje się na treningu medycznym egzotycznych gatunków zwierząt. Barbara jest doradcą Grupy Roboczej ds. Szkolenia Zwierząt w Europejskim Stowarzyszeniu Ogrodów Zoologicznych i Akwariów (EAZA). Barbara jest jednym z 4 autorów tworzących kurs Fear Free® Veterinary Care Avian Certification. Udzielała konsultacji do programu ochrony “The Kakapo Recovery Program”, The Borneo Orangutan Survival Foundation oraz The Bird Endowment. Ma dyplom z Zoologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://animaltrainingfundamentals.com/about-barbara/

Całe seminarium będzie tłumaczone na język polski!!! 

Cena:

1 dzień: 650 zł

2 dni: 1000zł

Miejsce:

Warszawski Ogród Zoologiczny, ul. Ratuszowa 1/3, 03-461 Warszawa,

Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.

Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.

Aktualne kursy

 
Zapisy otwarte Behawiorysta papug
 
Zapisy otwarte Trener psów
 
Zapisy otwarte Dietetyk zwierzęcy
 
Zapisy otwarte Instruktor Alpakoterapii
 
Zapisy otwarte Trening Medyczny Psów
 
Zapisy otwarte Instruktor Szkolenia Psów

W związku z epidemią koronawirusa COVID-19 - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów online! #zostanwdomu

Zobacz kursy online