Rola zabawy w życiu kota

O tym jak ważnym element kociego życia jest zabawa, świadczy fakt, że koty cieszące się dobrą kondycją i zdrowiem lubią się bawić niezależnie od wieku. Zabawa jest dla kota formą rozrywki i przyjemnością, ale jest również doskonałą okazją do realizacji wrodzonych instynktów.  Ambitna zabawa ma za zadanie zmęczyć nie tylko ciało, ale i mózg kota poprawiając przy tym jego funkcje poznawcze. 
Dbając o dobrostan kota zabawa powinna być traktowana jako jeden z rytuałów opieki nad kotem, tuż obok karmienia i zabiegów pielęgnacyjnych. Systematyczna zabawa nie tylko poprawi samopoczucie kota, pozwoli uniknąć, bądź rozwiązać niektóre problematyczne zachowania, jest  również doskonałą okazją do zbudowania wyjątkowej więzi z opiekunem.
Zabawa to rozległe zagadnienie, składające się z wielu powiązanych z kocią naturą elementów: po co mamy się bawić? jak i czym ? kiedy, jak często i jak długo? co w sytuacji kiedy kot nie lubi się bawić lub wręcz przeciwnie mógłby się bawić bez końca? Na te i inne pytania odpowie Patrycja Zawadzka.
W programie:

ROZWÓJ ZACHOWAŃ ZABAWOWYCH 

CECHY ZABAWY 

RODZAJE ZABAWY 

FUNKCJE ZABAWY 

ZABAWA JAKO PROFILAKTYKA ZABURZEŃ ZACHOWANIA  

CZYM BAWIĆ SIĘ Z KOTEM? 

JAK BAWIĆ SIĘ Z KOTEM? KIEDY? JAK CZĘSTO? JAK DŁUGO?

OMÓWIENIE NAJCZĘSTSZYCH PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z ZABAWĄ I SPOSOBÓW NA ICH ROZWIĄZANIE

Prowadzący: Patrycja Zawadzka 
Data: 19.10.2019r.
Godzina: 9.00- 12.00
Cena: 150zł early birds (do 31.08.2019r.), 200zł (od 1.09.2019r.)

Miejsce: CKA Mrówka

http://www.cka-mrowka.pl/pl

ul. Przekorna 33, 02-971 Warszawa

 

W cenie:
  • materiały szkoleniowe
  • przerwa kawowa
  • dyplom uczestnictwa

Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.

Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.