Rola zabawy w życiu kota

O tym jak ważnym element kociego życia jest zabawa, świadczy fakt, że koty cieszące się dobrą kondycją i zdrowiem lubią się bawić niezależnie od wieku. Zabawa jest dla kota formą rozrywki i przyjemnością, ale jest również doskonałą okazją do realizacji wrodzonych instynktów.  Ambitna zabawa ma za zadanie zmęczyć nie tylko ciało, ale i mózg kota poprawiając przy tym jego funkcje poznawcze. 
Dbając o dobrostan kota zabawa powinna być traktowana jako jeden z rytuałów opieki nad kotem, tuż obok karmienia i zabiegów pielęgnacyjnych. Systematyczna zabawa nie tylko poprawi samopoczucie kota, pozwoli uniknąć, bądź rozwiązać niektóre problematyczne zachowania, jest  również doskonałą okazją do zbudowania wyjątkowej więzi z opiekunem.
Zabawa to rozległe zagadnienie, składające się z wielu powiązanych z kocią naturą elementów: po co mamy się bawić? jak i czym ? kiedy, jak często i jak długo? co w sytuacji kiedy kot nie lubi się bawić lub wręcz przeciwnie mógłby się bawić bez końca? Na te i inne pytania odpowie Patrycja Zawadzka.
W programie:

ROZWÓJ ZACHOWAŃ ZABAWOWYCH 

CECHY ZABAWY 

RODZAJE ZABAWY 

FUNKCJE ZABAWY 

ZABAWA JAKO PROFILAKTYKA ZABURZEŃ ZACHOWANIA  

CZYM BAWIĆ SIĘ Z KOTEM? 

JAK BAWIĆ SIĘ Z KOTEM? KIEDY? JAK CZĘSTO? JAK DŁUGO?

OMÓWIENIE NAJCZĘSTSZYCH PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z ZABAWĄ I SPOSOBÓW NA ICH ROZWIĄZANIE

Prowadzący: Patrycja Zawadzka 
Data: 19.10.2019r.
Godzina: 9.00- 12.00
Cena: 150zł early birds (do 31.08.2019r.), 200zł (od 1.09.2019r.)

Miejsce: CKA Mrówka

http://www.cka-mrowka.pl/pl

ul. Przekorna 33, 02-971 Warszawa

 

W cenie:
  • materiały szkoleniowe
  • przerwa kawowa
  • dyplom uczestnictwa

Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.

Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.

Aktualne kursy

 
Zapisy otwarte Behawiorysta papug
 
Zapisy otwarte Trener psów
 
Zapisy otwarte Dietetyk zwierzęcy
 
Zapisy otwarte Instruktor Alpakoterapii
 
Zapisy otwarte Trening Medyczny Psów
 
Zapisy otwarte Instruktor Szkolenia Psów

W związku z epidemią koronawirusa COVID-19 - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów online! #zostanwdomu

Zobacz kursy online