Medycyna behawioralna kotów

Spotkanie poświęcone prowadzeniu terapii behawioralnej kotów z perspektywy lekarza weterynarii. W sposób przystępny i praktyczny przedstawione zostaną wszystkie aspekty neurofizjologii zwierząt w kontekście pracy trenera i behawiorysty. Opowiemy o tym, jak wykorzystywać wiedzę dotyczącą neuroprzekaźników i hormonów w codziennej pracy. Wyczerpująco omówimy zagadnienia z zakresu socjalizacji, wczesnej neurostymulacji, treningu zachowań i ich wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego. Przedstawimy dużo praktycznej wiedzy dotyczącej terapii wspomagających, takich jak dieta, suplementacja i farmakoterapia. Dużo czasu poświęcimy na wpływ zdrowia na zachowanie – zajmiemy się bólem, świądem, zaburzeniami hormonalnymi oraz strategiami długofalowego prowadzenia przypadków zaburzeń behawioralnych na tle zdrowotnym.

W programie:

  • Neurofizjologia zachowania kotów
  • Wpływ rozwoju zwierzęcia na funkcjonowanie układu nerwowego
  • Zaburzenia zachowania u kotów – charakterystyka i terapie
  • Wpływ zdrowia na zachowanie
  • Dieta, suplementacja, feromonoterapia, wstęp do farmakoterapii
  • Przypadki kliniczne

 

Prowadząca:

lek.wet. Martyna Woszczyło

W cenie:

  • dyplom uczestnictwa
  • przerwa kawowa
  • materiały szkoleniowe

Cena: 250zł

 

Data: 23.11.2019r., godz. 9.00

Miejsce: CKA Mrówka, ul. Przekorna 33, 02-971 Warszawa

https://www.cka-mrowka.pl/pl

 

Plan warsztatów:

9.00 – powitanie

9.15 – 11.00 Neurofizjologia i rozwój

11.00 – 11.30 Przerwa na kawę

11.30 – 13.30 Zaburzenia zachowania. Aspekty zdrowotne

13.30 – 14.30 Wegański lunch

14.30 – 17.00 Wspomaganie terapii i omówienie przypadków klinicznych

Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.

Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.