Mantrailing w terapii behawioralnej psów z problemami z zachowaniem

Mantrailing jest wspaniałym sposobem na budowanie poczucia pewności psa przy współpracy z jego przewodnikiem.
Psy uczą się podążać po śladzie konkretnego człowieka, odnajdują go oraz w późniejszym etapie wskazują, że to właśnie tego człowieka szukamy.

Ten rodzaj pracy z psem jest świetnym elementem terapeutycznym, szczególnie przydatnym w pracy z psami lękowymi czy strachliwymi, w celu wzmocnienia ich poczucia pewności siebie.

Data: 25-26.04
Cena z psem: 220zł
Obserwator: 100zł
Miejsce: CKA Mrówka
Program (sobota i niedziela):
9-11.30 Teoria
11.30- 15.00 praktyka w terenie
Zostaną omówione między innymi:
* zmysł węchu
* czym jest zapach dla psa
* na czym polega mantrailing
* motywacja psa w tropieniu
* praca z psami lękliwymi oraz reaktywnymi
* jak przygotować psa do pracy
* praca z linka
* praca pozoranta
* rola dobrego przewodnika w budowaniu współpracy do pracy z psem
* plecak przewodnika psa tropiącego

Zapisy na kursChcę otrzymać fakturę


Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.

Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.