Konrad Przeradzki – trener personalny, instruktor sportu, szkoleniowiec, coach.
Z ludźmi pracuje czynnie od 2007 roku, kiedy to swą ścieżkę rozwoju rozpoczął od coachingu. W 2009 uzyskał certyfikat i uprawnienia trenera personalnego, a w 2015 szkoleniowca trenerów personalnych, zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Obecnie jest szkoleniowcem i wykładowcą w dwóch akademiach – Instytucie Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy oraz Intelligent Fitness Education Inki Szymański. Do tej pory przeszkolił już kadrę kilku tysięcy certyfikowanych trenerów osobistych.
Systematycznie rozwija się w branży, głównie w dziedzinach aktywności fizycznej i prozdrowotnej, związanych z technikami fizjoterapii i profilaktyki przeciwurazowej. Pracuje z osobami pragnącymi wrócić do sprawności ruchowej po kontuzji, mającymi głównie problemy z kręgosłupem oraz z zaburzeniami funkcji aparatu ruchu. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu osób pod kątem psychologicznym, motywacyjnym i terapeutycznym – głównie w oparciu o użycie technik niwelujących stres.
Poza klasycznymi metodami pracy z pacjentemi, stosuje formy terapii naturalnych ( w tym związanych z dietą), autoterapii, NLP, kierowanej relaksacji, mindfulness i medytacji dynamicznej. Czynnie organizuje warsztaty i szkolenia z technik medytacji oraz ćwiczeń relaksacyjno-oddechowych. Od 9 roku życia trenuje sztuki walki, których obecnie także naucza. One to wpłynęły na jego zainteresowanie filozofią Wschodu. Współpracował z osobami medialnymi, aktorami i dziennikarzami. Przygotowywał także fotomodelki i modelki wybiegowe pod kątem psychologicznym, treningu, żywienia i suplementacji.
Od 2021 koordynator i szkoleniowiec trenerów w Medicine for Fitness – projekcie leczenia osób cierpiących na choroby cywilizacyjne poprzez aktywność fizyczną i techniki oddechowe.
Cechuje go indywidualne podejście do każdego przypadku, holistyczne postrzeganie innych osób i nieszablonowy dobór metod działania. Zakłada, że człowiek w pierwszej kolejności składa się z psychiki, i to właśnie w oparciu o jej możliwości i wymogi należy skupić się na pracy z ciałem.
Więcej informacji tutaj
Ostatnio na instagramie
instagram.com/ethoplanetFacebook
fb.com/ethoplanet.centrum