animal hotel network

TitleDescription
Hotel doc4dogs

Ewa Adamkiewicz, zoopsychologist, ethologist, dog trainer
Hotel doc4dogs, Wiązowna, Klonowa 16b st.

Hotel Frogowo

Katarzyna Karwowska, zoopsychologist, agressive dogs evaluator,
Hotel Frogowo, can accomodate aggresive dogs.
Żabi Róg, +48 721 180 200

Hotel Ethoplanet

Agata Kokocińska-Kusiak, ethologist, zoopsychologist, animal trainer
Hotel Ethoplanet, rodents, rabbits, dogs - including dogs with behavioural issues (hyperactivity, fearfulness); currently only small, medium and large up to 25kg tolerating other dogs.  Therapy possible during stay. 

Piaseczno, 515 314 476

DogBisia

Magdalena Żelazowska, dog trainer and trainer instructor, zoopsychologist
DogBisia- under the auspices of Ethoplanet, dogs.
Wyszków, +48 513 900 333

Zespół Ethoplanet na bieżąco śledzi sytuację epidemiologiczną w Polsce. W związku z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2 i potwierdzonymi w Polsce przypadkami zachorowań, wdrożyliśmy program prewencyjny ochrony przed zakażeniem.

1. Przed wejściami do budynków rozłożone zostały maty dezynfekcyjne, a wszystkie powierzchnie są myte środkami odkażającymi (vircon, rapicid)

2. Wywieszone zostały instrukcje dotyczące skutecznego mycia rąk oraz dodatkowo przygotowaliśmy środki do dezynfekcji rąk na bazie 70% alkoholu.

3. Zajęcia będą się odbywać tylko w małych grupach, a część teoretycznych zajęć zostanie przygotowana w formie on-line.

4. Jesteśmy wyposażeni w bezdotykowe termometry, aby bezpiecznie sprawdzić temperaturę uczestników zajęć.

5. Jeśli ze względów epidemiologicznych zajęcia nie będą mogły się odbyć, zostaną przesunięte na późniejszy, odpowiadający uczestnikom termin, o czym każdy uczestnik zostanie bezzwłocznie poinformowany mailowo i telefonicznie.

6. Zostaną tez wprowadzone zmiany w formie prowadzenia zajęć tak, aby były bezpieczne. Wirus SARS-CoV-2 należy do wirusów lipofilnych i jest podatny na działanie wszystkich rozpuszczalników lipidów (detergentów), co w praktyce oznacza, że mycie rąk (przynajmniej 20 s) mydłem lub żelami antybakteryjnymi oraz powstrzymywanie się od dotykania okolicy twarzy skutecznie chronią się przed zakażeniem. Dezynfekcji powinny być poddawane również sprzęty które często dotykamy (telefony komórkowe). Wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową, dlatego ważne jest aby podczas kaszlu lub kichania zasłaniać usta i nos.